Oferta

Cenimy sobie bezpośredni kontakt i rozmowę. Staramy się wkroczyć w Państwa życie pozostawiając po sobie nie tylko dobre wrażenie, ale przede wszystkim piękne wnętrza.
 
Zapoznajemy się z Państwa wymaganiami, pomysłami, upodobaniami, które są dla nas drogowskazem.
Przystępujemy do aranżacji wnętrza spełniając tym samym Państwa marzenia.


Zakres naszej działalności:
 
  •  projektowanie wnętrz prywatnych oraz lokali użyteczności publicznej
  •  zmiany lokatorskie
  •  aranżacje wnętrz
  •  projekty mebli
  •  konsultacje wnętrzarskie
  • doradztwo projektowe


Każdy projekt rozpoczynamy od niezobowiązującej rozmowy, której celem jest trafne rozpoznanie oczekiwań i preferencji dotyczących zleconego nam projektu.
Kolejnym etapem jest wycena prac projektowych. Po pierwszym spotkaniu otrzymują państwo wzór umowy. Jeśli zaproponowane warunki finansowe zostaną przez Państwo zaakceptowane podpisujemy umowę na wykonanie wybranych usług.

Pierwszym etapem naszej współpracy jest stworzenie wstępnej koncepcji sporządzonej na bazie planów architektonicznych bądź rzutów wykonanych na podstawie inwentaryzacji.

Koncepcję wnętrza przygotowuję dla państwa w postaci rzutów z opisami, widoków ścian i/lub wizualizacji. Ustalamy układ funkcjonalny wnętrza, układ ścian, mebli i sprzętów, wstępne umiejscowienie punktów świetlnych oraz ogólny klimat i kolorystykę wnętrza.

Koncepcje dopracowujemy do momentu, kiedy są Państwo w pełni zadowoleni z efektu. Przygotowujemy szczegółową dokumentację dla poszczególnych wykonawców.
Dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe w oparciu o Państwa budżet. Razem wybieramy się na zakupy, aby mieć pewność, że wszystkie elementy wystroju spełniają Państwa oczekiwania.

W ramach współpracy zapewniamy także opiekę nad realizacją projektu - polega ona na monitorowaniu przebiegu prac remontowych tak, aby nie odbiegały one od ustalonych założeń, a w razie potrzeby wprowadzenie na bieżąco zmian wynikających z nieprzewidzianych wcześniej sytuacji.